Megoldásra vár

Elhanyagolt szekrények

A Bimbó út megújult, de ezekkel a közműszekrényekkel nem történt semmi. Az egyik a Fenyves utcai buszmegállónál, a másik a Hidász utca torkolatánál van. A hirdetések helye már a 2011-es utcaképen is így néz ki. Az egyik szekrény alig áll már a talapzatán.
Kérem legyenek szívesek a szekrényeket vizuálisan kicsit felfrissíteni (nevezhetjük karbantartásnak is)!
Köszönöm előre is!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fenyves utca

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-430672/2-2022
    Ügyfélszám: -
    Ügyintéző: Horváthné Fekete Erika
    2022. 01. 17.

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2021.12.04-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JARO...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Vodafone
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Víg utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére