Megoldott

Felfúrtak a felújított Bimbó utat

Felfúrtak a pár hét ezelőtt átadott Bimbó utat. Felháborító!
Majdnem sírok. Hülyeség és gazdátlanság. Ugyanúgy mint volt nem lesz biztos. A Fillér és a Kapor utca közötti szakasz már sokszor fúrtak is. Mit keresnek ezek a kincskeresők szeretnék érdeklődni?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 121b

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Önkormányzat válasza alapján.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható ingatlannál gázszivárgás volt és az élet- és balesetveszély elhárítás miatt kellett a bekötésnél belebontani az úttestbe. A gázszivárgás sajnos nem játékszer, nagy...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KRESZ tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlőrinci úti lakótelep (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz vizelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére