Megoldott

Sötét, nem működő jelzőlámpa

Anonim Járókelő

A Gyáli úton az M5 kifelé vezető irányában a MOL kútnál található gyalogosátkelőhelyet biztosító jelzőlámpa sötét, nem világít. A zöld biztos nem, a többi lencse nem tudom működik-e.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok ez megoldódott, működik a lámpa, köszönjük!
  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. M5 - MOL benzinkút csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére