Válaszra vár

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.12.13.
Újbuda Önkormányzatának válaszából: a járdaszakasz az I. kerülethez tartozik.

------------------------

Tisztelt Illetékes!

Az Avar utcában nem engedélyezett a járdán parkolás, ennek ellenére tucatnyian teszik ezt minden nap. Kérem, hogy pollerek kihelyezésével védjék meg a járdákat az autósoktól. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Avar u. 31b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem érkezett válasz, kérlek küldjétek el újra. Köszönöm
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tipikus városi probléma. És akkor még a szabálytalanul a járdát is foglaló autók között találni rendszám nélküli roncsot amit minden további nélkül lehet hónapokig is így tárolni, mert senki se lép semmit.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Avar utcában nem engedélyezett a járdán parkolás, ennek ellenére tucatnyian teszik ezt minden nap. Kérem, hogy pollerek kihelyezésével védjék meg a járdákat az autósoktól. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.13. Újbuda Önkormányzatának válaszából: a járdaszakasz az I. kerülethez tartozik....

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 13., hétfő 16:45
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Fő utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolást akadályozó bóják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Márvány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Új divat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére