Megoldatlan

Sok baleset a kiegészítő lámpa (vagyis a figyelmetlen autósok) miatt

Anonim Járókelő

A XXI. Ker. Táncsics Mihály utca - Szent István út kereszteződésénél néhány éve felszereltek egy kiegészítő lámpát a Szent István útról érkezőknek. Sajnos nagyon nagyon sok itt a baleset, szinte naponta, de minimum hetente történik ott koccanás. Kérem az illetékeseket, hogy találjanak megoldást a problémára!!!! Akár a kiegészítő lámpa leszerelésével! De a fokozott rendőri jelenlét is nagyon jó lenne!!! Kérem vizsgálják meg a helyzetet mert rengeteg a baleset!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 26

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A KRESZ szabályainak betartása mellett a kereszteződés biztonságosan használható
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XXI. kerület Szent István út – Táncsics Mihály utca kereszteződésben lévő jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos kérdéseire az alábbi választ adjuk:

    Az érintett jelző szabályosan van kialakítva, az
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsemmisült Kresz-tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére