Megoldott

Hiányzó fényterelők

Gyalogátkelő jelzőlámpa fényterelői ismét hiányoznak, kérem szépen pótlásukat.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Betű u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út - Betű utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/86053/hianyzo-fenyterelok
    Sajnos visszatérő probléma, pótolják, csak pár nap alatt lerázódik.
    Rossz konstrukció, nagy a forgalom. Korábban többször jelentett...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsemmisült Kresz-tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére