Megoldott

Kiszáradt fa

Tisztelt Illetékes!

Az Etele út 38/B melletti sétaúton áll egy kiszáradt fa. Félő, hogy nagyobb esőzés, szél esetén a járókelőkre dől.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 42b

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • K Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták a fát, köszönjük!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 21., kedd 15:33
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • K Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Késmárki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére