Válaszra vár

Használhatatlan

Anonim Járókelő

Egy rövidebb járda szakaszról van szó.
Ha teljes szélességében használható lenne, nem lenne probléma a méretével.
Kerítés oldaláról növény lóg be, ezzel szűkíti. A másik oldalról sokszor ráparkolnak az autók, olyankor maximum lapjával fér el rajta az ember.
Eső után pedig teljesen használhatatlan, mert elég mélyen és szélesen megáll rajta a víz. A felülete amúgy is “izgalmas”

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XIII. u. 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Aszfaltsüllyedés közműfedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére