Megoldásra vár

Lekopott zebra

A Soroksári út és Dandár utca kereszteződésénél lévő zebra le van kopva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 26

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Soroksári út-Dandár utca csomópont kijelölt gyalogos átkelőhelyeinek felújítása szerepel az idei évi útburkolatijel fenntartási programunkban.
    A megvalósulásig kérjük szíves tür
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére