Megoldásra vár

Hatalmas pocsolya

Anonim Járókelő

Nagyon megnehezíti már az átkelést ez a sok pocsolya plusz igen sötét van itt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Közvilágítással és esővíz elvezetéssel kapcsolatos fejlesztési igényei rögzítésre kerültek az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. által vezete
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jégpáncél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére