Megoldott

Móricz Zsigmond körtér - Metró lejárat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.08.:

A XI. kerület válasza:
"...az Ön által megjelölt helyszín nem Hivatalunk kezelésében áll, ezért kollégám bejelentését továbbította a Fővárosi Önkormányzat felé..."

-----

FRISSÍTÉS 2021.12.03.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő „dizájn” hulladékgyűjtőt nem Társaságunk helyezte ki, külalakban és anyagában is eltérő a Társaságunk által üzemeltetett zöld műanyag edényektől. Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edényeket általában a kerületi önkormányzatok helyezik ki és üzemeltetik a városban, például parkok, terek rekonstrukciós projektjeinek részeként, vagy a közlekedési vállalat szintén a megállóhelyek felújítása során. A bejelentett edény ürítésében Társaságunk nem illetékes."

-----

2021-12-02 délelőtt 10:30 - ekkor készültek az alábbi fotók.
Ez a helyzet egy hétköznap délelőttjén.
Tele a kuka és belőle mellé esik a szemét.
Tervezik napközben a kukákból a szemetet gyakrabban eltávolítani?
Nagyobb kukák esetleg?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Költői kérdés:

    A válasz alapján akkor elméletileg napi 3x meg kellene történnie annak, hogy a tele lévő szemetesből a szemetet eltávolítják és takarítanak mellette.

    Vajon ez eddig miért nem történt...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 93283 sorszámú, "Móricz Zsigmond körtér - Metró lejárat" tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 141373 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tis
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Móricz Zsigmond körtér - Metró lejárat"-ról "Móricz Zsigmond körtér - Metró lejáratú"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF /fővárosi cég/ szerint nem az övék, 11. kerület szerint nem az övék.

    Hol az igazság...?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF /fávárosi cég/ szerint nem az övék, 11. kerület szerint nem az övék.

    Hol az igazság...?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 9., csütörtök 12:31
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újbuda Önkormányzat akkor?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő „dizájn” hulladékgyűjtőt nem Társaságunk helyezte ki, külalakban és anyagában is eltérő a Társaságunk által üze
    ...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos vasárnap délutánokon is mindig ez a helyzet.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére