Válaszra vár

Nem egyértelmű táblázás

Anonim Járókelő

A Nyírpalota úton, a Páskomliget utca felől haladva a Késmárk utca felé, van egy visszaforduló. Bár az ívelése "fordított", az elmúlt időszakban többször is találkoztam szembe közlekedővel. Nincs kirakva a szakaszra behajtani tilos a rossz oldal felől, és egyirányú tábla a jó irány felől.
https://goo.gl/maps/LBu97nZFPUuEWxUo8
Egy kötelező haladási irány tábla van ugyan jobb oldalon, de a busz pl. kitakarhatja, nincs eléggé hangsúlyossá téve.
Kérnénk a rossz irányból egy behajtani tilost kitenni, a jó irányból pedig egyirányú utca táblát. Esetleg a Nyírpalota felől a "balra kanyarodni tilost" a bal oldali oszlopra, ha a busz kitakarja a kötelező haladásit, akkor is világos legyen.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 32

Hozzászólások

  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére