Megoldásra vár

Rossz lejtés

FRISSITÉS:
Az illetékes válasza,
2021. december 09.

Tisztelt Járókelő Egyesület!
A 00093276 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően helyszíni szemlét tartottunk a Pünkösdfürdő utca érintett szakaszán. A szemlén vízmegállást nem tapasztaltunk. Megjegyezzük, hogy az olyan extrém mennyiségű csapadékot, ami a közelmúltban lehullott, egyetlen vízelvezető rendszer sem képes azonnal kezelni.
Üzemeltetés keretein belül ez a helyzet nem javítható. A vízelvezető rendszer kapacitás problémáinak megoldásához új víznyelő beépítése, tervezés és engedélyezés szükséges, ami nem városüzemeltetési feladat. Az ilyen jellegű, beruházási feladatok az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. feladatkörébe tartoznak, így kérjük, hogy bejelentésével a Városfejlesztő Kft. munkatársait szíveskedjen keresni.

---

A rossz lejtés miatt lehetetlen használni gyalogosan az átkelőt. Elsüllyed az ember.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 28

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a csapadékvíz-elvezetési problémát felvettük igénylistánkba a későbbi megvalósítás előre mozdítása érdekében. Egyenlőre szíves türelmét kérjük az ügyben!
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A rossz lejtés miatt lehetetlen használni gyalogosan az átkelőt. Elsüllyed az ember."-ról "FRISSITÉS: Az illetékes válasza, 2021. december 09. Tisztelt Járókelő Egyesület! A 00093276 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően helyszíni szemlét tartottunk a Pünkösdfürdő utca érintett szakas...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 00093276 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően helyszíni szemlét tartottunk a Pünkösdfürdő utca érintett szakaszán. A szemlén vízmegállást
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ambrózia utca nem átjárható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kurucz Keve
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda süllyedés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére