Megoldásra vár

Elfordult, alacsony

Elfordult az egyirányú utcát és a munkálatokat jelző tábla is. Ráadásul mindkettő nagyon alacsonyan van. Pont fejmagasságban. Ez itt nagyon forgalmas környék. Rettentő balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállításra, megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAP
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt Demszky-karó a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Astoria roadblock

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tarcsay Tibor
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kispál Csongor
    Illetékes: Budapest Közút
    Sas utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére