Megoldott

Hiányzó tiltótábla

A játszótér kapujánál hiányzik a tiltótábla, illetve már csak egy kis darabkája van meg.
Kérem, pótolják.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tóvirág u. 14

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A KŐKERT Kft. munkatársai visszahelyezték a Tóvirág utcai játszótérnél a hiányzó tájékoztató táblát.

    Üdvözlettel:
    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbízásából:

    Herbert Gyula
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőlapok összevissza

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Liget tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feldöntött kőbabák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szúrós ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Vaspálya utca
  Vissza az oldal tetejére