Megoldott

Miért így oldják meg a csatornafedelek körüli térkövezést?

Anonim Járókelő

A Visegrádi utcában körben vannak térkövezve a csatornafedelek, itt a nyáron felújított Hegedűs Gy. u.-i szakaszon miért így csinálták meg? Ezt vissza lehet még bontani? Biztos vagyok benne, hogy létezik igényesebb megoldás is ennél erre a problémára. A fotókat a Hegedűs Gy. u. 24. közvetlen környékén készítettem.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 24

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közmű aknák fedelei nem azok függőleges síkjában végződnek, hanem még van egy peremük is a járdaszint alatt. Sajnos ezekben az esetekben a térkő burkolatokhoz szükséges rétegren
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére