Megoldott

Felmart rész a járdán

Anonim Járókelő

A Hegedűs Gy. u. 7. előtt hetek óta van egy felmart rész a járdán, most, hogy korábban sötétedik, az emberek nagyobb eséllyel bele is léphetnek véleltenül, kérem, hogy pótolják ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre megcsinálták, lezárható!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. a felbontott burkolat helyreállítását – időjárás függvényében – január 31. napjáig elvégzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Táncolnak az angyalok, szikrá
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs megcsinálva. Ugyanennek az utcának a folytatásában, az V. kerületi Szemere utcában a bejelentésemet pár nap alatt megoldották. Sajnálom, hogy itt nem.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére