Megoldásra vár

Elhagyott terelőelemek

Tisztelt Budapest Közút!

A Báthory utcában a Honvéd utcánál hetek óta elhagyott terelőelemek vannak a járdán, illetve a bokorban. Emellett harmincas sebességkorlátozás és építkezésre utaló táblák is vannak kirakva, miközben munkavégzés látszólag nincs.

Kérem, szíveskedjenek összeszedni a terelőelemeket a járdáról, valamint szíveskedjenek leszedni a táblákat, ha már nem aktuálisak!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Báthory utca 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az ideiglenes jelzőtáblák eltávolítására intézkedünk.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image00
    ...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes fejlemény, hogy az első két képen látható elemek a bejelentés után nem sokkal eltűntek, de az utolsó képen látható terelő és a táblák még mindig kint vannak. :D
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt Demszky-karó a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Astoria roadblock

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tarcsay Tibor
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kispál Csongor
    Illetékes: Budapest Közút
    Sas utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére