Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kaptunk választ, de megoldva.
    Köszönöm szépen!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandóan áll a szemét a ház előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kasnyik Ádám
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére