Megoldott

Elhagyott kuka

Néhány hete feltűnt a körvasút palotai szakaszán egy kerekes hulladékgyűjtő edény.
Ki-bejárattól messze van, nem lehet beazonosítani, hogy a környező ipari parkhoz tartozna-e.
Úgy néz ki, elhagyott. Legutóbb élelmes vállalkozó teletöltötte építési hulladékkal.

Ki kellene deríteni, hogy honnan került ide, ki a jogosult.
Szerintem részeg fiatalok eltolták a lakótelepről, tipp.
Vissza kéne adni a tulajdonosának, és persze ki is kellene üríteni.
Végső esetben elszállítani telepre.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 110

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D80D39.7...
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltűnően nem történt semmi, illetve dehogynem.

    Még élelmesebb vállalkozó kihozott egy törött akril kádat és azt is a kuka tetejére a halmozta.

    Gyűlik a szemét.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Túlcsordul a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a Tímár utcai felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére