Megoldásra vár

Parkoló

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2022. július 07.
Jól meg lett oldva..a pollerek miatt felhajtanak a sarkon és szépen végigautóznak a járdán a céljukig.

---

FRISSÍTÉS:
XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza
2021. december 22.
Tisztelt Bejelentő!

A Közterület-felügyelet az Ön által jelzett helyszínt, XIII. Váci út 18. szám előtt a jogsértések visszaszorítása érdekében rendszeresen ellenőrzi. Eddig 4 esetben kezdeményeztek intézkedést.

---

Továbbra is állandóan autók parkolnak végig a járdán, miközben az úttest túloldalán van két hatalmas parkolóház is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 18

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Közterület-felügyelet a helyszínt rendszeres ellenőrzi. A bejelentése óta eddig 3 esetben intézkedtek. A hatékonyabb intézkedés érdekében, kérem, hogy jogsértés észlelése esetén
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza 2021. december 22. Tisztelt Bejelentő! A Közterület-felügyelet az Ön által jelzett helyszínt, XIII. Váci út 18. szám előtt a jogsértések visszaszorítása érdekében rendszeresen ellenőrzi. Eddig 4 esetben kezdeményeztek intézkedést. --- Továbbra is állandóan...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Továbbra is állandóan autók parkolnak végig a járdán, miközben az úttest túloldalán van két hatalmas parkolóház is."-ról "FRISSÍTÉS: XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza 2021. december 22. Tisztelt Bejelentő! A Közterület-felügyelet az Ön által jelzett helyszínt, XIII. Váci út 18. szám előtt a jogsért...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól meg lett oldva..a pollerek miatt felhajtanak a sarkon és szépen végigautóznak a járdán a céljukig.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Továbbra is állandóan autók parkolnak végig a járdán,miközben az úttest túloldalán van két hatalmas parkolóház is.."-ról "Továbbra is állandóan autók parkolnak végig a járdán, miközben az úttest túloldalán van két hatalmas parkolóház is."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet az Ön által jelzett helyszínt, XIII. Váci út 18. szám előtt a jogsértések visszaszorítása érdekében rendszeresen ellenőrzi. Eddig 4 esetben kezdeményeztek
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!

    Az illetékesek korábban azt válaszolták erre, hogy tudnak róla, de nem fognak vele foglalkozni, remélik, hogy a hármas metró felújítása után megszűnik ez a probléma.

    Ha te is elfog
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A korábbi bejelentésre érkezett válaszban az áll,hogy a közteresek állandóan jelen vannak és idén már 261 intézkedést kezdeményezték...hát én több,mint tíz évig laktam újlipótban, 261 intézkedéshez sz...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Medicover mögött járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére