Megoldásra vár

Mozgólépcső

Anonim Járókelő

Kelenföld vasútállomáson, Őrmező felőli oldalon a B kijáratánál a mozgólépcső nem működik már napok óta. Semmi tájékoztatás vagy lezárás nincs a mozgólépcsőn.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    2021. évi költségvetés elsősorban a közlekedés biztonságára veszélyt jelentő hibák elhárítását teszi lehetővé. A hibás eszközök javítását prioritási sorre
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Madárhegy (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott ülőfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Rupphegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére