Megoldatlan

Hiányzó gyalogátkelőhely/ zebra

Anonim Járókelő

Kérem az illetékeseket, hogy legyenek szívesek hivatalos gyalogátkelőhelyen kialakítani (zebrát festeni) a Mogyoród útján a Csobogós u. felől az odavezető gyalogút folytatásaként. (Pentelényi utcánál).
Sajnos nagy a forgalom, az autósok pedig nem veszik figyelembe a gyalogosforgalmat...

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Mogyoród útja 15

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szisztok, ezt a visszajelzést valamiért nekem küldtétek, pedig nem én voltam a bejelentő. Sebaj, szép napot, jó munkát!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerület Mogyoród útján létesítendő gyalogátkelővel kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a Mogyoród útján a Pentelényi János utca kör
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére