Válaszra vár

Kelenföldi szelektív kukák egybeöntése

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.20.
FKF válasza: a bejelentett szelektív edényeket nem Társaságunk helyezte ki, ürítésüket sem Társaságunk végzi.(...)Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edényeket általában a közlekedési vállalat helyezi ki a megállóhelyek felújítása során.

----

Frissítés 2022.01.12.
Budapest Közút: az adott ügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. az illetékes

----------

A kelenföldi (őrmezői) aluljáróban már a látszatát sem próbálják fenntartani annak, hogy a szelektív kukák valóban azok lennének. Sajnos többször a szemem láttára öntötték össze a szelektív és kommunális hulladékot. Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy vagy valósítsák meg a tényleges szelektív kezelést, vagy ne vezessék meg az embereket és rakjanak ki sima kukákat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás M

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.01.12. Budapest Közút: az adott ügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. az illetékes ---------- A kelenföldi (őrmezői) aluljáróban már a látszatát sem próbálják fenntartani annak, hogy a szelektív kukák valóban azok lennének. Sajnos többször a szemem láttára öntötték össze a szelektív és komm...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett szelektív edényeket nem Társaságunk helyezte ki, ürítésüket sem Társaságunk végzi. Azok külalakban és anyagukban is elté
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A kelenföldi (őrmezői) aluljáróban már a látszatát sem próbálják fenntartani annak, hogy a szelektív kukák valóban azok lennének. Sajnos többször a szemem láttára öntötték össze a szelektív és kommunális hulladékot. Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy vagy valósítsák meg a tényleges szelektív kezelés...

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034505-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093225

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a kelenföldi aluljárót üzemeltető Budapest Közút
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és szemét a villamossín mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megtelt szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fővám gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére