Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területről a hulladék ismételten elszállításra került.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Táncolnak az angyalok, szikráznak a fények, legyen boldog a karácson
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Karton és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési / háztartási hulladék az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Csanády utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutyagumi-kuka ürítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére