Megoldott

Kidőlt poller

Kicsit balesetveszélyes, ha valaki nem látja/veszi észre időben.
Kérjük javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 22

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A kérdéses parkolásgátló oszlop helyreállításra került, köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére