Megoldásra vár

Kerékpáros nyomógomb funkciója, használata

A X. Kápolna utca Kőrösi út felőli végére ki van téve egy kerékpáros nyomógomb, amit a biciklisek nem tudnak használni, mert olyan messze van a megállást jelző vonaltól, hogy ha megállnak a vonalnál, nem érik el a gombot (magyar abszurd D:).
Az sem világos számomra, hogy ennek a gombnak így van-e valami funkciója?
Ha nincs semmi funkciója, akkor kérem, hogy egyszerűen szereljék le.
Ha viszont van funkciója, akkor szíveskedjenek megoldást találni arra, hogy használni is lehessen.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük jelzését. A használaton kívüli kerékpáros nyomógomb leszereléséről intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechni
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére