Megoldott

Lámpaváltás Miskolci utca, telepes sarkán.

Tisztelt illetékes!
Segítségüket kérem abban, hogy a Miskolci utca, és Telepes utca sarkán lévő jelzőlámpa az esti időszakban indokolatlanul sokat várakoztatja az autósokat.
Esti órákban a Miskolci utca forgalmát nagyon engedi, holott akkor már gyakorlatilag üresek az utcák, a Telepes utca forgalmát, két, de lehetséges hogy három percre is megállítja.
Amióta a Csömöri úti felüljáró elkészült, nem lett visszaállítva, és most az esti órákban a Telepes utca forgalmát nagyon megfogja indokolatlanul.
Azt szeretném kérni, ha volna rá lehetőség visszaállítani, hogy mindkét irányból ugyanannyit kelljen várni a zöld jelzésre.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 101

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XIV., Miskolci u. - Telepes u. jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos észrevételét megvizsgáltuk. A csomópontban az éjszaka futó programot módosítottuk. Köszönjük észrevételét.
    Kér
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tóth László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére