Megoldásra vár

Nem takarított járda a Nyugati teren

Frissítés 2021.12.01.
Az FKF szerint a takarítás az ingatlantulajdonos feladata. Kérjük a kerületi önkormányzatot, szíveskedjen felszólítani az ingatlantulajdonost!

-----

Nagyon piszkos járda a Nyugati tér 4 szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 4-I. em. 17/A

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ingatlan előtti tisztán-tartási kötelezettség az ingatlan tulajdonos feladata. A Közterület-felügyelet a XIII. Nyugati tér 4. számú ház társas-házkezelőjét felszólította kötele
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagyon piszkos járda a Nyugati tér 4 szám előtt."-ról "Frissítés 2021.12.01. Az FKF szerint a takarítás az ingatlantulajdonos feladata. Kérjük a kerületi önkormányzatot, szíveskedjen felszólítani az ingatlantulajdonost! ----- Nagyon piszkos járda a Nyugati tér 4 szám előtt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A társasház feladata lenne, ők nem csinálják, a kerület pedig nem szankcionálja ezt. Sajnálatos állapotok...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kidobott mozsdó és egyéb szemetek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kidobott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandóan áll a szemét a ház előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére