Megoldott

Elforgatott forgalmi tükör

Anonim Járókelő

A térképen jelölt helyen található forgalmi tükör ismeretlen személy által elforgatásra került, így nem segíti a Harcsa utcából a Frankel Leó útra kihajtó autósokat.
Kérem szíveskedjenek a forgalmi tükör beállítását mielőbb elvégezni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 53

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítása elkészült, köszönjük a türelmet!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.p
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére