Megoldott

Galambtüske hiánya

Anonim Járókelő

Tisztelt Cím!
1181 Budapest, Riesz Frigyes utca 13-as szám előtti/melletti utcai lámpával kapcsolatban szeretnék bejelenteni egy hiányzó galambtüskét. A probléma az, hogy a galambok gyakran szállnak le erre a lámpára és emiatt az alatta lévő járda (közel a bejárat mellett) szinte teljes szélességében gyakran tele van a galambok ürülékével. Sajnos ez a probléma általam nem megoldható, egyrészt nincs eszközöm elérni a felületet, másrészt engedélyem sincs hozzá, hogy bármit is elhelyezzek a lámpa tetején.
Kérem, amennyiben lehetséges, szereljenek fel galambtüskéket az említett lámpára.
(Két darab 50 cm hosszú, polikarbonát vázú, rozsdamentes acéltüskékkel ellátott galambtüskét fel tudok ajánlani, ha szükséges.)

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Riesz Frigyes u. 13

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Lenti levelére válaszolva szeretnénk tájékoztatni, hogy a közvilágítás üzemeltetésében vagy a villany oszlopra bármilyen kiegészítőnek a felszerelésében Társaságunk nem illetékes,
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó beparkolás a trolimegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Köbölkút utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére