Megoldott

Szemét a Budaörsi út közepén

A Budaörsi út 113. előtt az úttest közepén lévő fás részen világoskék zsákokban van lerakva hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 92a

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták az illegális hulladékot a bejelentett helyszínen. Tájékoztatjuk, hogy aki települési hulladékot a közterü
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére