Megoldott

Graffiti a Spar oldalán

VII kerület Damjanich utcai Spar oldalát a hétvégén összefirkálták obszcén szavakkal.
Kérjük a firkák eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 17

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették, köszi!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00093184 azonosítószámú, Budapest Damjanich u 11-15 (Bethlen Gábor u. 26-32) ingatlan épülete
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A SPAR csupán mint bérlő van jelen az ingatlanban. A jelen észrevételt köszönjük, a bejelentést továbbítjuk az ingaltan tulajdonosa felé.

    Üdvözlettel:

    Maczelka Márk

    ___________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem a sparnak megy?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gúnyos graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére