Megoldatlan

Akadálymentesítés és gyalogátkelő kiemelése

FRISSÍTÉS 2022.04.01.: 
Bejelentő visszajelzése:
Sajnos beigazolódott a félelmem. A nem megfelelő lejtés miatt nem folyik el a víz a javított oldalon. A másik oldalon változatlanul rossz.
-----

Ezzel a problémával már jelentkeztem,korábban akkor az önkormányzat elutasította a beruházást a covid miatti anyagi elvonások miatt. Most újra próbálkozom, melyet kettő részre osztanék.
A probléma a Rákóczi utcával párhuzamos gyalogátkelő, az omv kútra és a Toldalagi Pál utcába való behajtáskor van.
1/ Ezen a helyen a megengedett sebesség 70km/ h, sajnos az autósok nincsenek tekintettel az itt folyó gyalogos átkelésre, heti szinten többször szeretnének elütni, pedig körültekintően lépek le, de sokszor a középső sávból húzzák ránk, ezért javaslom, hogy bár itt a Kresz nem ír elő hagyományos gyalogátkelő felfestését, de valami megoldást jó lenne kitalálni, ami felhívja a figyelmet!

2/ Ahogy a képeken is látszik, rossz állapotban van az átkelő, babakocsival eleve járhatatlan, másrészt csapadékos időkben használhatatlan. Kérem, hogy oldják meg a felújítást, akadálymentesítést.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 54

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 11 40, 1039 Magyarország (47.57936096, 19.04948749, 16)"-ról "Budapest, Rákóczi u. 54, 1039 Magyarország (47.57934649, 19.04940166, 15)"-ra.

  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt azóta semmi.
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00093181 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett területen a járdák akadálymentesítettek, süllyesztett szegély van.
    Jelen levelünkkel egyidőben m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig és intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Ezzel a problémával már jelentkeztem,korábban akkor az önkormányzat elutasította a beruházást a covid miatti anyagi elvonások miatt. Most újra próbálkozom, melyet kettő részre osztanék. A probléma a Rákóczi utcával párhuzamos gyalogátkelő, az omv kútra és a Toldalagi Pál utcába való behajtáskor van....

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos beigazolódott a félelmem. A nem megfelelő lejtés miatt nem folyik el a víz a javított oldalon. A másik oldalon változatlanul rossz.
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik oldal kész, hurrrà! Köszönjük!
    A másik oldalt mikor tervezik megcsinálni? ????
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodálatos módon a benzinkút felőli részt tegnap elkezdték feltúrni, előkészíteni a javításra. Érdeklődnék , hogy az Aldi felöli járda rész is meg lesz e csinàlva? Ahogy a képeken is látszódik, nem c...
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodálatos módon a benzinkút felőli részt tegnap elkezdték feltúrni, előkészíteni a javításra. Érdeklődnék , hogy az Aldi felöli járda rész is meg lesz e csinàlva? Ahogy a képeken is látszódik, nem c...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00093181 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy

    1./ mint ahogy azt már a Budapest Közút a felvetett problémára a https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Konténerek a járdán.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Walter Ulbricht
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hruskó Erika
    Illetékes: Budapest Közút
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére