Megoldásra vár

Rendszeres szemét probléma

Anonim Járókelő

Rendszeresen eldobott szemét található a Dózsa Gy. út és Szabolcs utca sarkon, ill. a Szabolcs utcán befelé.
Többször szóltunk az ottani kisboltosnak ill. Gyrososnak, de azt a válszt kaptuk, hogy őket nem érdekli. Pedig az ő üzletükből származik a szemét, ételmaradék. A társasháznak is szóltunk, segítőkészek voltak, egy ideig javult is a helyzet, de megint visszaesett. Sajnos a szemét vonza a tovabbi szemetet és a hajléktalanokat ( akik odaürítenek)
Talán, ha a környéken sokkal több szemetes lenne elhelyezve, vagy az üzletekkel szemben lehetne bevezetni valami szankciót, vagy feljelentést tenni, talán az segítene. Mellekletben küldök pár mai képet.
Megköszönnénk, ha tudnának a problémaban segíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 126

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet a helyszínt ellenőrizték. Az üzlet és az ingatlan tulajdonosokat felszólították a tisztán-tartási kötelezettségük teljesítésre. Ennek teljesítését folyamat
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére