Megoldatlan

Használhatatlan kerékpártámasz a SPAR előtt

Sajnos használhatatlan kerékpártámasz van a SPAR előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunyov István u. 9

Hozzászólások

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán mindent elárul a SPAR-ról, ha ilyen pökhendi és lekezelő stílusban fogadja a vásárlók véleményét. Még meg sem próbálja megérteni. Javaslom érzékenyítésképpen, hogy ösztönözzék a kommunikációs...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A SPAR a kereskedelmi forgalomban kapható kerékpár tárolókat alkalmazza, amit a gyártó minden vonatkozó jogszabálynak megfelelően állít elő.

    A fentiek alapján változtatásokat nem
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A ház oldalsó bejáratára állnak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére