Megoldásra vár

Agyonragasztgatott, firkált kapcsolószekrények

Anonim Járókelő

A Mártonhegyi út - Fodor u. kereszteződésénél már régóta csúnya kapcsolószekrények, összeragasztgatva, firkálva, plakátok félig letépve róluk.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mártonhegyi út 30

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést! Időben ütemezett feladatok listájára felvettük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ábel Jenő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére