Megoldott

Téves tájékoztató tábla

A tűvel megjelölt helyen a képen látható PÁZMÉNY PÉTER SÉTÁNY LEZÁRVA tábla látható hónapok óta, azonban lezárásnak nyoma sincs.

(Ugyanez a tábla kint van a Petőfi híd felől a Budafoki útra kanyarodva is az első kereszteződésnél.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 46

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Pál Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Az összes vonatkozó táblát valóban letakarták. Bízom benne, hogy a lezárások után ismételten mindig megteszik majd. :)
  • Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblát a kivitelező kérésünkre letakarta, így téves információt nem ad abban az időszakban, amikor nincs lezárás az építkezés miatt.
    Megjegyezzük, hogy a kivitelezés tovább
    ...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Déli vasúti összekötő híd átépítése miatt éjszakánként kezelői hozzájárulással ellátott terv alapján a Pázmány Péter sétány lezárásra kerül több alakalommal. A kivitelezőt felsz
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott utburkolati jel a jardan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károli Gáspár tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kint maradt bóják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Elek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére