Megoldásra vár

megrongált fa keretek

A Petzvál utca Etele út felőli végén a tűzcsapok mellett álló három facsemetét védő fakeretek megrongálódtak, kérem a javításukat vagy cseréjüket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 15

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 7., kedd 13:24
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Késmárki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére