Megoldott

Lelógó légkábel

A XI. Pannonhalmi út 7 szám felett, két oszlop között majdnem a földig lóg egy kábel, mely egyébként ezeken az oszlopokon függ, előtte és utána is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 7

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben megadott probléma orvosolva lett.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki Support Műszakvezető

    IT Suppor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Most szerelik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A https://jarokelo.hu/93159 bejelentésben a Diginek is el lett küldve november 27-én.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózat.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Budai István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére