Megoldásra vár

Elhagyott roncs - Epres sor

Jó ideje elhagyott összetört autó, szeméttel telepakolva.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Epres sor 3

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Fax: +36 1 305-3362,...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Rákos út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Drégelyvár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Szent Korona útja (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére