Megoldott

Kint felejtett bútor

FRISSÍTÉS: 2021.11.29.
Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza:
"Az ügyben az illetékes az FKF Zrt. Továbbítottuk a bejelentést feléjük."

-------------------------------

Kedves Csapat!
Szeretnem kérni az illetékeseket, hogy a fényképen látható bútort szállítsák el a közterületről. Köszönöm szépen.
A fénykép 11.25-én készült.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 134

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot elszállították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélk
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat! Szeretnem kérni az illetékeseket, hogy a fényképen látható bútort szállítsák el a közterületről. Köszönöm szépen. A fénykép 11.25-én készült."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.29. Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza: "Az ügyben az illetékes az FKF Zrt. Továbbítottuk a bejelentést feléjük."...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ügyben az illetékes az FKF Zrt.

    Továbbítottuk a bejelentést feléjük.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Járókelő.hu
    Sent: Friday, November 26, 2021 3:27 PM
    To: Józsefvárosi Gaz
    ...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére