Megoldott

Megállító tábla a zebránál

FRISSÍTÉS 2021.11.29.:

Bejelentő kérése volt:
"Szeretném kérni az illetékeseket hogy hívják fel a tulajdonos figyelmét arra, hogy a táblája rossz helyen van, nem hinném hogy szabályos ennyire az átkelőhely közelébe rakni."
Ez nem FKF illetőség, kérem a kerület részéről kezelni.

-----

Kedves Csapat! A csatolt képen látható, hogy a villamos megállóhoz vezető forgalmas átkelőhelyet szűkíti egy oszlop, amit tovább fokoz az út közepére kihelyezett megállító tábla. Szeretném kérni az illetékeseket hogy hívják fel a tulajdonos figyelmét arra, hogy a táblája rossz helyen van, nem hinném hogy szabályos ennyire az átkelőhely közelébe rakni.

Köszönöm szépen a figyelmet.
A fényképet nov.25-én készítettem.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 135a

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Egyéb"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelők felvették a kapcsolatot a tábla kihelyezőjével és tájékoztatták a jogi környezetről. Ezt követően a táblát a közterületről eltávolították....
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Jarokelo!
    A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.-nek nincs hatásköre felszólítani a tulajdonos/bérlő. Ilyen ügyekben a Közterület-felügyelet tud intézkedni
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat! A csatolt képen látható, hogy a villamos megállóhoz vezető forgalmas átkelőhelyet szűkíti egy oszlop, amit tovább fokoz az út közepére kihelyezett megállító tábla. Szeretném kérni az illetékeseket hogy hívják fel a tulajdonos figyelmét arra, hogy a táblája rossz helyen van, nem hinném hogy szabályo...

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ügyben az illetékes az FKF Zrt.

    Továbbítottuk a bejelentést feléjük.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Járókelő.hu
    Sent: Friday, November 26, 2021 3:27 PM
    To: Józsefvárosi Gaz
    ...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közterületi fa károsítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Illés utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Astoria óriás plakátok 2022 január

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály
    Károly körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére