Válaszra vár

Temérdek graffiti

A Balaha Lujza téri 4-6 villamos újbudai végállomása felé eső irányú megállója teli van graffitivel. Kérném ezek eltávolítását

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034272-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093101
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy h
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Utasváró üveg, támasztó és CLP: JCDecaux
    Lámpaoszlop: BDK
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére