Válaszra vár

Összegrafitizett reklámtáblák

FRISSÍTÉS 2022.01.25.:

A BKK válasza:
"Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy nem feladatuk a megjelölt helyen lévő reklámtáblák tisztán tartása."

-----

A Puskás Ferenc Stadion Ifjúság útja felőli bejáratánál több hirdetőtáblán is grafitti díszeleg.
Kérném ezek eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 11163 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Puskás Ferenc Stadion Ifjúság útja felőli bejáratánál több hirdetőtáblán is grafitti díszeleg. Kérném ezek eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.25.: A BKK válasza: "Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy nem feladatuk a megjelölt helyen lévő re...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034269-003/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093099

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére