Megerősítésre vár

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Az Övezet u. 1, 3, 5, 7 társasházak előtti járdán parkoló van kialakítva, amit vörös színű térkő jelez. A társasházba való bejutást biztosítandó, a bejárati rész szabadon van hagyva, ott tilos a parkolás.
Rendszeresen előforduló probléma, hogy az autók egyáltalán nem, vagy csak részlegesen parkolnak a parkolásra kialakított részen, elállják a társasházak bejáratát, ezzel akadályozva a társasházba való bejutást.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Övezet u. 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet a helyszínt a jogsértések visszaszorítása érdekében rendszeresen ellenőrzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Táncolnak az angyalok, szikráznak a fények,
    ...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Medicover mögött járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére