Megoldatlan

Gyalogos átkelő-hely felfestése

FRISSÍTÉS: 2021.12.13.
A bejelentő jelzése szerint itt volt gyalogátkelő eredetileg is.
Amíg a Budapest Közút válaszában jelzett véletlenszerű felfestés el nem kopik teljesen, az átkelőhelyet használók joggal éreznek védettséget, bár ezek szerint nem jár nekik. Kérjük a helyzet rendezését: egyértelmű legyen a gyalogosok és az autósok számára a helyzet.

-------------------------------

A Csörsz utca csatornahálózatának felújítása után megszűnt a gyalogos átkelő-hely a játszótér hez. Nem festették újra a zebrát.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 57/B

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Tárgyi bejelentés frissítésére az alábbi választ adjuk:
    Kijelölt gyalogos-átkelőhely ott van, ahol azt tábla és/vagy jelzőlámpa jelzi. Jelen helyen egyik sincs.
    A burkolati j
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.12.13. A bejelentő eredeti jelzése szerint itt volt gyalogátkelő eredetileg is. Amíg a Budapest Közút válaszában jelzett véletlenszerű felfestés el nem kopik teljesen, az átkelőhelyet használók joggal éreznek védettséget, bár ezek szerint nem jár nekik. Kérjük a helyzet rendezését: egyértelmű leg...

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csörsz utca csatornahálózatának felújítása után megszűnt a gyalogos átkelő-hely a játszótér hez. Nem festették újra a zebrát."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.13. A bejelentő eredeti jelzése szerint itt volt gyalogátkelő eredetileg is. Amíg a Budapest Közút válaszában jelzett véletlenszerű felfestés el nem kopik te...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Tárgyi bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Csörsz utcában a Vízművek alvállalkozója végzett vezetékrekonstrukciós munkálatokat. Ennek végeztével az ő feladata volt az út
    ...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sós Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére