Válaszra vár

Továbbra is sérült 30-as övezet tábla

Szép jó estét kívánok Budapest közúti igazgató úr

A Gőzmozdony utcai bejáratánál, továbbra is Gergely utcai sarkon a 30 as övezet tábla még is kissé mértékbe még továbbra is, sérült jelzett 30 as övezet tábla, továbbá kissé mértékben ma megrongálódott mint ha mi sem történt volna.

Legyenek szívesek a 30-as övezet jelzésű tábla cseréjét el végezni

Tisztelettel és köszönettel

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca 1108 Magyarország

Hozzászólások

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is, szerencsére még olvasható, viszont tegnap este mértékben megrongálhatott a 30-as övezet jelzésű tábla Gőzmozdony utcai jobbra bejáratánál, viszont szerencsére kicsit jelenleg még olvasha...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez teljesen olvasható, minimális baja van, semmi értelme nem lenne. Olvasható teljesen. Ezt cserélni pénzkidobás lenne.
    Szerintem a Budapest Közút is erre fog jutni.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére