Válaszra vár

Elfordult forgalomtechnikai tükör

Anonim Járókelő

Az Alma u. - Bíró utca sarkon a forgalomtechnikai tükör el van forgatva, nem lehet benne az Alma utcán lefelé haladva semmi relevánsat látni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alma u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére