Válaszra vár

Galamb potyadék

Az Örs vezér téri metróállomáson az oszlopok tetejénél lévő lámpák búrájára, illetve az állomáson lévő kamerák és hangszórók tetejére szükséges lenne galambtüskét kirakni. Jelenleg ezeken a berendezéseken ücsörögnek a galambok, és így alattuk minden tele van galamb potyadékkal. Nem csak az a probléma ezzel, hogy a várakozókra pottyan a végtermék, de a földön halmozódó ürülék kupac gusztustalan, és fertőzéseket is terjeszt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföldi szelektív kukák egybeöntése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ritka undorító

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a BKK automata mögé helyezve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére